50-lecie szkoły

7 maja z okazji 50-lecia szkoły odbył się międzyszkolny turniej piłkarski. I miejsce zdobyła drużyna Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie, II miejsce drużyna Gimnazjum im. Adama Mickiewcza w Wilnie, III miejsce drużyna Szkoły Średniej im. Wł. Syrokomli, nasza drużyna uplasowała się na IV miejscu, najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Dariusz Rudzianiec 11A. Sponsorem turnieju był Zarząd Główny Związku Polaków na Litwie. Gratulujemy zwycięzcom!

Turniej piłki nożnej z okazji 50-lecia Szkoły Średniej im. Szymona Konarskiego w Wilnie - Wilnoteka.lt 7 maja 2014

Turniej piłki nożnej, zorganizowany przez Szkołę Średnią im. Szymona Konarskiego w Wilnie z okazji 50-lecia szkoły wygrała reprezentacja Gimnazjum im. Jana Pawła II. W turnieju uczestniczyły drużyny piłkarskie z czterech wileńskich szkół.

Turniej piłkarski o Puchar 50 – lecia Szkoły Średniej im. Szymona Konarskiego w Wilnie - PL.Delfi.lt 7 maja 2014

Dzisiaj na boisku Szkoły Średniej im. Szymona Konarskiego w Wilnie odbył się turniej piłkarski o Puchar 50 – lecia Szkoły Średniej im. Szymona Konarskiego w Wilnie.